Klasifikimi i produktit

Performanca teknike e produktit është në industri me standarde të larta dhe fitoi besimin e përdoruesve.

Makinë qethëse e çelikut të skrapit hidraulik të rëndë

Gërshërët hidraulikë të rëndë janë të përshtatshëm për materiale të lehta dhe të holla, prodhim dhe mbeturina çeliku, pjesë strukturore të lehta metalike, trupa të makinave të skrapit, rrota, aleanca të vjetra shtëpiake, metale plastike me ngjyra (çelik inox, aliazh alumini, bakër, etj.) ), ose përdoret për të ngjeshur dhe paketuar materialet e mësipërme.


  • Heavy-duty Hydraulic Scrap Steel Gantry Shearing Machine
  • Heavy-duty Hydraulic Scrap Steel Gantry Shearing Machine
  • Heavy-duty Hydraulic Scrap Steel Gantry Shearing Machine

Detajet

Etiketat

përshkrim i produktit

Gërshërët hidraulikë të rëndë janë të përshtatshëm për materiale të lehta dhe të holla, prodhim dhe mbeturina çeliku, pjesë strukturore të lehta metalike, trupa të makinave të skrapit, rrota, aleanca të vjetra shtëpiake, metale plastike me ngjyra (çelik inox, aliazh alumini, bakër, etj.) ), ose përdoret për të ngjeshur dhe paketuar materialet e mësipërme.

Gërshërët e kantierit përbëhen nga korniza, cilindri hidraulik, sistemi i energjisë hidraulike dhe sistemi elektrik. Për sa i përket parimit të punës, ai kalon përmes kazanit të ngarkimit automatik, domethënë pasi materiali kapet në kazanin e ngarkimit, mbeturinat dërgohen automatikisht në skajin e thikës nga rripi transportues. Shpejtësia e ushqyerjes mund të rregullohet nga motori i rregullimit të shpejtësisë.

Ka cilindra nxjerrje anësore në të dy anët e siloit. Gërshërët gantry nuk mund të presin copa të mëdha siç janë makinat e braktisura. Cilindri i shtrydhjes së qoshes shtrydh dhe zvogëlon materialin e mbetur, dhe më pas e dërgon atë në skajin e prerjes për prerjen e transportuesit.

Parametri teknik

Model

Max. Forca e prerjes

(ton)

Madhësia e Kutisë së Shtypit

(mm)

Gjatësia e tehut

(mm)

Shkalla e prodhimit

(t/h)

Frekuenca e prerjes

(herë/min)

Fuqia

(kw)

Q91Y-400

400

6300*1300*500

1400

4-7

2-4

90

Q91Y-500

500

6000*1500*700

1600

5-8

2-4

110

Q91Y-630

630

8000*1700*1200

1800

12-15

2-4

150

Q91Y-800

800

8000*1900*1200

2000

15-25

2-4

225

Q91Y-1000

1000

8000*2000*1200

2500/2100

18-25

2-4

170

Q91Y-1250

1250

8000*2400*1200

2500

20-28

2-4

300

Parametrat në tabelë janë vetëm për referencë.

Të gjitha produktet mbështesin personalizimin.

7

  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    A ka ndonjë produkt që ju pëlqen?

    24 orë në ditë shërbim online, ju lejojmë kënaqësinë të jetë kërkimi ynë.