Produktet

Makinat tona janë kryesisht të përshtatshme për copëzat, fabrikat e çelikut, industrinë e përpunimit të riciklimit të skrapit,
dhe industrinë e shkrirjes me ngjyra dhe ngjyra.
Baler Machine

Makinë Baler

Baler metalik hidraulik është i aftë të nxjerrë materiale të ndryshme të mbetura prej metali, ndarje çeliku, mbeturina bakri, alumini, bakri, çelik inox dhe materiale të gërvishtura të makinave në karikim të kualifikuar siç janë kolona katrore, cilindri, trupi tetëkëndësh dhe mprehtësi të tjera.

me shume
Shear Machine

Makinë qethëse

Kjo makinë qethëse e kontejnerit horizontal është e përshtatshme për prerjen e metaleve me forma të ndryshme të prerjes tërthore, të tilla si rrumbullake, katrore, lug, kënd, në formë I, pjatë dhe mbeturina të ndryshme në gjendje të ftohtë dhe metale të vjetra strukturore.

me shume
Shear Machine

Makinë qethëse

Gërshërët hidraulikë të rëndë janë të përshtatshëm për materiale të lehta dhe të holla, prodhim dhe mbeturina çeliku, pjesë strukturore të lehta metalike, trupa të makinave të skrapit, rrota, aleanca të vjetra shtëpiake, metale plastike me ngjyra (çelik inox, aliazh alumini, bakër, etj.) ), ose përdoret për të ngjeshur dhe paketuar materialet e mësipërme.

me shume

Rreth Nesh

Eksportoni në Rusi, Indi, Afrikën e Jugut, Azinë Juglindore, etj

Jiangsu Dalongkai Technology Co, Ltd e vendosur në Jiangyin City, Provinca Jiangsu, Kinë, pranë Shangait. Në qytetin Jiangyin, industria e makinerisë hidraulike filloi nga viti 1973. Pas 46 vitesh zhvillimi, industria e makinerisë hidraulike ka formuar një industri të pjekur dhe të plotë zinxhir dhe bazë prodhimi, me teknologji të pjekur të prodhimit dhe talente të mjaftueshme teknike.

Zgjidhja

Eksportoni në Rusi, Indi, Afrikën e Jugut, Azinë Juglindore, etj

Lajme

Eksportoni në Rusi, Indi, Afrikën e Jugut, Azinë Juglindore, etj
WS Series Container Shearing Machine

Makinë qethëse e kontejnerëve të serisë WS

Makina e qethjes së kutisë, e njohur gjithashtu si makinë qethëse horizontale, është një pajisje efikase e përpunimit të çelikut dhe skrapit. Gërshërët e tipit të kutisë janë kompaktë në strukturë dhe të lehtë për tu lëvizur në dizajnin njëpjesësh. Mund të kontrollohet nga një hibrid motori dhe pajisje elektrike ...

Shiko më shumë
630 ton Hydraulic Metal Baler Delivery Details

Detalet e Dorëzimit të Balerit Metal Hidraulik 630 ton

Baler metalik hidraulik ka një duzinë të forcave të nxjerrjes nga 63 ton në 1500 ton, dhe efikasiteti i prodhimit varion nga 4 ton/turn në 100 ton/turn për përdoruesit nga të cilët mund të zgjedhin. Sot ne po ngarkojmë dhe transportojmë një baler metalik hidraulik me një forcë shtrydhëse ...

Shiko më shumë
Hydraulic Machines Used In The Recycling Industry

Makinat hidraulike të përdorura në industrinë e riciklimit

Kompania jonë është një prodhues i makinerive dhe pajisjeve hidraulike të mëdha dhe të mesme në Kinë. Unë jam e specializuar në prodhimin e baleseve metalikë hidraulikë dhe gërshërë metalikë hidraulikë. Baler metalik hidraulik mund të shtrydh të gjitha llojet e metaleve (rroje çeliku, hekur çeliku ...

Shiko më shumë

A ka ndonjë produkt që ju pëlqen?

24 orë në ditë shërbim online, ju lejojmë kënaqësinë të jetë kërkimi ynë.